ET22-162


2009-05-04 - Czechowice-Dziedzice - ET22-162 ze składem z Bielska-Białej lub Żywca do Zabrzega Czarnolesia wjeżdża do stacji Czechowice-Dziedzice szlakiem z Czechowic-Dziedzic Południowych.
| D29 | 139 |
| Dodano | 2014-05-30 10:25:35 |
| Tagi | PKP Cargo,¶l±skie,wiosna,towarowy |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | Michoł |
| Wyswietlem | 1538 |
| Akceptacja | mikrobart Data: 2014-05-31 9:29:33 |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
