ET22-1166


2014-12-03 - Warszawa - ET22-1166 oczekuje na zatrudnienie.
| D29 | |
| Dodano | 2014-12-03 14:06:37 |
| Tagi | PKP Cargo,Warszawa Odolany,mazowieckie,jesień,lokomotywownia |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | Lizawka127 |
| Wyswietlem | 2207 |
| Akceptacja | rogonon Data: 2014-12-03 17:13:06 |
Komentarze
| rogonon | 2014-12-03 21:37:25 | On też niby też wrócił do ruchu, ale ciekawi mnie ta kartka. |
| Kamil Sikora | 2014-12-03 20:43:32 | Taki wóz, ciekawe czy dłużej będzie stał na Odolanach |
| Lizawka127 | 2014-12-03 20:20:45 | @rogonon Nie pamiętam z jakiej stacji został nadany (woj. dolnośląskie). Nadanie miał do Warszawy Głównej Towarowej. |
| rogonon | 2014-12-03 17:13:47 | Pamiętasz co on miał tam za kartkę. |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
