6Dg-147
2014-08-31 - Międzychód - Lokomotywa 6Dg-147 stoi na stacji w Międzychodzie z pociągiem spec. "Rybak".
D29
Dodano2015-01-18 20:45:10
TagiPrzewozy Regionalne,Lotos Kolej,TurKol,wielkopolskie,lato,specjalny,Rybak
Przewoznik
Wojewodztwo0
Autorlolingpl
Wyswietlem3114
Akceptacjarogonon Data: 2015-01-18 20:52:21

Komentarze

Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.01781 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz