EN57-664
2012-11-17 - Poznań - EN57-664 jako pociąg Regio opuszcza stację Poznań Starołęka kierując się do stacji Poznań Główny
D29272
Dodano2012-12-30 0:41:31
TagiPrzewozy Regionalne,wielkopolskie,jesień,REGIO
Przewoznik
Wojewodztwo0
AutorTp4
Wyswietlem2095
Akceptacjamikrobart Data: 2012-12-30 0:58:26

Komentarze

Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.03656 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz