TEM2-002


2025-07-18 - Krzeszowice - TEM2-002 manewruje po stacji w Krzeszowicach. Lokomotywa przyjechała luzem od strony Trzebini wjechała na grupę postojow± by po chwili z niej wyjechać. Po drugim wjeĽdzie lokomotywa podpięła się do ostawionych na boku stacji siódemek 303E-334 i 303E-420 i wygasiła się
| D29 | 133 |
| Dodano | 2025-07-20 22:20:26 |
| Przewoznik | Grupa Azoty "KOLTAR" Sp. z o.o. |
| Wojewodztwo | małopolskie |
| Autor | Xycron |
| Wyswietlem | 870 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
