TEM2-002
2025-07-18 - Krzeszowice - TEM2-002 manewruje po stacji w Krzeszowicach. Lokomotywa przyjechała luzem od strony Trzebini wjechała na grupę postojow± by po chwili z niej wyjechać. Po drugim wjeĽdzie lokomotywa podpięła się do ostawionych na boku stacji siódemek 303E-334 i 303E-420 i wygasiła się
D29133
Dodano2025-07-20 22:20:26
PrzewoznikGrupa Azoty "KOLTAR" Sp. z o.o.
Wojewodztwomałopolskie
AutorXycron
Wyswietlem870
Akceptacjaauto_akceptacja

Komentarze

Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.01848 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz