ET22-666


2026-03-18 - Krzeszowice - Diabelski byk czyli ET22-666 sunie sobie luzem w kierunku Trzebini zostawiaj±c za sob± Krzeszowice. Lokomotywa jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych jechała w kierunku Krakowa ze składem węglarek
| D29 | 133 |
| Dodano | 2026-04-15 18:16:03 |
| Przewoznik | PKP Cargo S.A. |
| Wojewodztwo | małopolskie |
| Autor | Xycron |
| Wyswietlem | 259 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
