EP09-045


2010-09-12 - Kraków - EP09-045 z pociągiem EIC Monciak-Krupówki do Warszawy Wsch. odjeżdża z peronu 1. Miesiąc później lokomotywa została odstawiona w oczekiwaniu na naprawę R8, którą ukończyła w styczniu 2011 roku.
| D29 | 91 |
| Dodano | 2015-08-17 14:28:28 |
| Tagi | PKP Intercity,Kraków Płaszów,małopolskie,lato,EIC,Monciak-Krupówki |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | Dominik Piotrowicz |
| Wyswietlem | 2106 |
| Akceptacja | rogonon Data: 2015-08-17 20:52:17 |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
