ET22-011


2016-01-20 - Bydgoszcz - "Byczek" jedzie szlakiem Maksymilianowo - Bydgoszcz Leśna.
| D29 | 201 |
| Dodano | 2016-01-20 14:02:47 |
| Tagi | PKP CARGO,kujawsko-pomorskie,zima,towarowy |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | Lukasz Gelda |
| Wyswietlem | 1980 |
| Akceptacja | rogonon Data: 2016-01-20 14:12:00 |
Komentarze
| Kamil Sikora | 2016-01-20 21:21:20 | Unikatowy byk, jeden z trzech z ciekawego typu żaluzjami umieszczonymi na pasie okiennym. Szkoda, że nie kadrował kolega bardziej w lewo ;) |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
