163 035-9


2016-04-09 - Robakowo - Skoda z pociągiem towarowym opuszcza stację Gądki
| D29 | 272 |
| Dodano | 2017-04-20 19:09:00 |
| Tagi | ČD Cargo,Intercargo,wielkopolskie,wiosna,towarowy |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | pitagoras23 |
| Wyswietlem | 2295 |
| Akceptacja | Kamil Sikora Data: 2017-04-20 20:57:25 |
Komentarze
| Alienik | 2017-04-20 21:53:49 | @CenTraX: Nie rozumiem drugiej części twojego komentarza. Producentem 163 były zakłady Škoda w Pilznie, więc gdzie tu pomyłka w nazywaniu jej Skodą ? A Byki produkował PaFaWag, więc nazywanie go Fablokiem rzeczywiście byłoby pomyłką. |
| CenTraX | 2017-04-20 21:08:51 | Jazda bezprądowa na dwa loki :) ps. nazywanie tego loka Skodą to pomyłka typu nazwanie byka Fablokiem ;) |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
