ST43-137


2017-07-10 - Skarżysko Kamienna - ST43-137 wraz z ST43-314 oczekują na przeprowadzenie naprawy stojąc na tyłach szopy.
| D29 | |
| Dodano | 2017-07-20 16:07:04 |
| Tagi | PKP Cargo,świętokrzyskie,lato,lokomotywownia |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | Ficek |
| Wyswietlem | 1831 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
| Ficek | 2018-01-13 22:26:57 | Przykład ST43-292 pokazuje że można jeśli jest taka potrzeba. Dodatkowo lokomotywa ma status OR - czyli oczekuję na przeprowadzenie naprawy rewizyjnej więc opis jest jak najbardziej poprawny. |
| Olkol424 | 2018-01-13 22:12:49 | Naprawa Rumunów w obecnych czasach? Brzmi ciekawie :D |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
