SU46-047


2017-08-05 - Dłużyna Dolna - Nasz węgliniecki Rodzynek ze składem węglarek ČD Cargo w rel. Węgliniec - Viąňová, mija Dłużynę Dolną i zaraz wjedzie do Pieńska, jadąc w kierunku Zgorzelca i dalej do Zawidowa, gdzie nastąpi zmiana na czeskiego loka
| D29 | 278 |
| Dodano | 2017-10-15 1:22:03 |
| Tagi | PKP Cargo,dolnośląskie,lato,towarowy |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | Jakubix96 |
| Wyswietlem | 2980 |
| Akceptacja | Kamil Sikora Data: 2017-10-15 15:57:57 |
Komentarze
| norbis97 | 2017-12-18 21:01:34 | SU46 jeżdżą również w kierunku Sulikowa oraz Turoszowa. Kierunki na Żagań, Żary, Nowogród Bobrzański, Lubań, Bolesławiec i okolice oraz rejon Lwówka Śląskiego, są również obsługiwane przez Węgliniec. Info od Jakubix96 |
| jacekmw | 2017-12-18 20:08:28 | Elektryfikacja Węgliniec-Zgorzelec niewiele zmieni w ruchu towarowym - SU46 nie jeżdżą do Zgorzelca tylko omijając go w kierunku przejścia w Zawidowie, gdzie drut nie jest planowany... |
| Kamil Sikora | 2017-12-17 16:32:06 | Trudno spodziewać się czegoś innego przy elektryfikacji (podpisano już umowę wykonawczą) ze strony PKP PLK oraz braku zainteresowania modernizacją serii ST43 oraz SU46 ze strony PKP Cargo S.A.... :/ |
| Shifter | 2017-12-17 11:24:24 | Lokomotywownia w Węglińcu miała iść do likwidacji, nie wiem jak teraz. |
| Mateusz04 | 2017-12-16 21:46:28 | Kuba nie wiesz co z tymi lokami z Węglińca ? Coś się jeszcze błąka po tej szopie ? Niedługo elektryfikacja więc będzie jeszcze gorzej |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
