EP09-045


2018-08-08 - Kraków - Ostatni wagonowiec przed pięciogodzinną przerwą technologiczną na linii między Płaszowem a Głównym.W lewym dolnym rogu widać rusztowanie.Jest to przygotowany do betonowania pierwszy fragment przyszłego toru nr 1.Z uwagi na upały,beton wylano dopiero trzy dni później w sobotę,gdy spadła temperatura a z nią niewielki deszcz.Cały tor ma być gotowy do połowy 2019-go roku,wtedy ruch zostanie przerzucony właśnie na niego,rozebrana zostanie pozostała,widoczna część nasypu i dobudowane zostaną pozostałe trzy tory.
| D29 | |
| Dodano | 2018-08-23 20:20:21 |
| Przewoznik | PKP Intercity S.A. |
| Wojewodztwo | małopolskie |
| Autor | YOGEE |
| Wyswietlem | 1500 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
