SU46-047


2018-11-08 - Żagań - Duecik Cargo w postaci SU46-047 i SM42-1251 uchwycony podczas postoju spowodowanym przepuszczeniem dwóch pociągów osobowych.
| D29 | 14 |
| Dodano | 2018-11-08 17:41:46 |
| Przewoznik | PKP Cargo S.A. |
| Wojewodztwo | lubuskie |
| Autor | Mateusz04 |
| Wyswietlem | 2572 |
| Akceptacja | pitagoras23 Data: 2018-11-09 20:28:43 |
Komentarze
| Mateusz04 | 2018-12-22 13:55:09 | @Rzeszowianin Tu się Kolego mylisz.. SU46 jeżdżą we wszystkich kierunkach, do Zawidowa, Leśnej, Żar, Żagania itd, faktem jest to, że BR232 jeżdżą prawie zawsze na tamtym szlaku ze względu na ciężkie brutta, natomiast SUki są w każdym zakątku węzła węgliniekciego... |
| Rzeszowianin | 2018-12-20 11:25:56 | Węgliniec jest najlepszym miejscem do złapania SU46 , ale teraz się trochę pozmieniało . O ile jak ja tam jeździłem to głównie stałem na linii zgorzeleckiej to teraz tam łatwiej złapać BR232 które jeżdżą dla PKP Cargo (na pewno obsługują Turoszów) teraz jak na SU46 to w zasadzie tylko linia do Żar i Żagania (polecam szczególnie Stary Węgliniec) |
| Piter_P19 | 2018-12-20 0:16:16 | Węgliniec co prawda też uwzględniam w swych wyjazdach, ale jedynie przelotowo... Chyba że wydłużę rowerowy maraton o jeden dzień dla okolic Węglińca :) Aczkolwiek teraz po elektryfikacji odcinka do Zgorzelca to już nie będzie to samo.. |
| Mateusz04 | 2018-12-19 23:54:45 | W tamtych rejonach nie złapiesz... 004 awaria, 017 defekt, 029 usterki i marne szanse na jakiekolwiek naprawy, jedyne miejsce gdzie będzie można złapać 303D to Węgliniec i okolice. W Lutym licznik SUk zmniejszy się o 1 sztukę... 047 wyjeździ kilometry i status OG... i zostaną 023 i 035, które również mają pełne ręce roboty bynajmniej z kilometrami lepiej. W lutym jak 047 odejdzie to silnik przechodzi na 031 i miejmy nadzieję na udaną eksploatację tego numeru.. |
| Piter_P19 | 2018-12-19 20:48:33 | Mam nadzieję że uda mi się w przyszłym roku trafić na Warmii i Mazurach choć raz tę SU46... |
| Mateusz04 | 2018-12-19 20:09:20 | Tak dla przypomnienia dodam że czynne są trzy lokomotywy tej serii o numerach 023,035 oraz 047. ( 031 naprawiana w Węglińcu oraz 029 oczekująca na naprawę w Olszynie ) |
| Kolejarz Rozek | 2018-12-19 16:45:52 | Śpieszmy się focić SUki... Tak szybko odchodzą :/ |
| Mateusz04 | 2018-12-18 21:40:55 | Jak podaje SU46.pl na Facebooku powyższej lokomotywie zostało 28 tys kilometrów do przejechania... |
| Mateusz04 | 2018-12-18 13:44:32 | 047 ma mało kilometrów do wyjeżdżenia więc gdy będzie mieć stan OR wtedy silnik idzie do 031 a 047 dawcą części . Mit o awarii można obalić bo dziś podjęła pociąg z Węglińca do Nowogrodu Bobrzańskiego |
| Lurr3x | 2018-12-18 12:37:51 | A wiadomo co będzie z nią jak 031 dostanie jej silnik? Otrzyma serce od 032 bądź 041? |
| Mateusz04 | 2018-12-18 7:16:41 | Niestety silnik ten był wadliwy i po kilku dniach doszło do poważnej awarii i silnik tak naprawdę będzie tylko dawca części w niektórych przypadkach |
| Lurr3x | 2018-12-17 23:37:23 | W 031 siedzi silnik z SU45-XXX |
| Mateusz04 | 2018-12-17 22:24:17 | Jak podaje pewna strona na Fb lokomotywa doznała dzisiaj usterki... i po wyjeżdżeniu DSU silnik z lokomotywy przejdzie do 46-031. Info nie potwierdzone |
| Seven | 2018-11-10 14:10:53 | Proszę nie brać tego za złośliwość, ale co to zdjęcie wnosi w przypadku tak dobrze udokumentowanego woza? |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
