SU46-047


2018-06-30 - Żagań - SU46-047 z poc. 773038 Nowogród Bobrzański - Chorula Cementownia stoi pod semaforem wyjazdowym na torze 123 w Żaganiu
| D29 | 389 |
| Dodano | 2019-01-19 22:19:42 |
| Przewoznik | PKP Cargo S.A. |
| Wojewodztwo | lubuskie |
| Autor | Mateusz04 |
| Wyswietlem | 2212 |
| Akceptacja | Ficek Data: 2019-01-19 23:56:28 |
Komentarze
| Mateusz04 | 2019-01-21 23:33:20 | A jeśli chodzi o dalszą przyszłość to może jaki eksponat będzie a jeśli nie to następna stacja Wrocław Brochów :) |
| MegaTVHD | 2019-01-21 21:45:17 | To co mówisz (dawca części) to krótkoterminowa perspektywa, zgoda. Myślałem w dłuższej (brak wykonywania napraw P4). |
| Mateusz04 | 2019-01-21 21:12:37 | @1olek Tak jak mówisz. PKPC miało podpisać umowę na 20 sztuk, lecz po dostarczeniu pierwszej ( i ostatniej ) sztuki Cargo zerwało umowę i na następne szans nie ma. @MegaTVHD Tu się mylisz kolego... Lokomotywa po wyjeżdżeniu swoich kilometrów zostanie odstawiona w Węglińcu a dokładniej na tamtejszym warsztacie i posłuży jako dawca dla pozostałych trzech sztuk - 46-023, 46-035 oraz 46-029 |
| 1olek | 2019-01-21 20:21:21 | Cóż modernizacja do ST-46 widocznie rozczarowała bo powstał tylko prototyp. |
| MegaTVHD | 2019-01-21 18:49:57 | A co moze zostać - emerytura i prawdopodobny palnik. Cargo idzie w ST44-12xx i ST48. |
| 2019-01-21 18:37:15 | A co z nią potem? | |
| Mateusz04 | 2019-01-21 16:11:18 | Około 19 tys kilometrów |
| MegaTVHD | 2019-01-21 15:56:03 | Do końca zostanie z takim malowaniem. A mało kilometrów zostało. |
| 2019-01-21 14:21:14 | 047 jeszcze z żółtą mordką śmiga,jak widzę.. |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
