193 844


2019-02-02 - Bydgoszcz - Vectron z poc.towarowym jedzie szlakiem Bydgoszcz Wsch. Tow. -Maksymilianowo.
| D29 | 201 |
| Dodano | 2019-02-02 22:20:23 |
| Przewoznik | EP Cargo a.s. - Ostrava |
| Wojewodztwo | kujawsko-pomorskie |
| Autor | Lukasz Gelda |
| Wyswietlem | 1590 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
| Kolejarz Rozek | 2019-04-15 12:57:15 | 193 360 dodany do bazy ;) |
| pitagoras23 | 2019-04-15 4:33:21 | @Mateusz, metrykę tego 193 360 dodam dzi¶ wieczorem. |
| Mateusz04 | 2019-04-14 20:01:47 | Drodzy Administratorzy. Dzi¶ na stacji Wrocław G±dów pojawił się Vectron (X4EA) 193 360. Udało mi się ustalić rok produkcji tj. styczeń 2019 i wła¶ciciela - DB Cargo. Malowanie całe białe. Tu fotka maszyny - https://bit.ly/2UyJ3St |
| GREXIO MK | 2019-02-03 14:19:40 | Dzi¶ jechał przez Oswiecim z tymi samymi węglarkami o godzinie 12:10 |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
