EP09-039


2019-04-18 - Wrocław - EP09-039 po skończonych testach stoi na stacji Wrocław Główny by za chwilę ruszyć do Oleśnicy. Na lokomotywie nie było jeszcze naklejki z datą ukończenia naprawy.
| D29 | 3 |
| Dodano | 2019-04-19 13:32:16 |
| Przewoznik | PKP Intercity S.A. |
| Wojewodztwo | dolnośląskie |
| Autor | Mateusz04 |
| Wyswietlem | 2170 |
| Akceptacja | pitagoras23 Data: 2019-04-19 19:18:39 |
Komentarze
| MK78 | 2019-04-22 21:05:25 | 1P4/4 18.04.2019. Mam zdjęcie z dzisiaj z Poznania. |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
