ED250-016


2017-08-18 - Malbork - Nowa Wieś Malborska, nieznacznie opóźniony ED250-016 jako EIP do Gdyni Głównej za kilka minut osiągnie stację w Malborku. Bele słomy zawsze zwiastują koniec lata, koniec który nadszedł zbyt szybko. Może jeszcze trafi się kilka przyjemnych dni.
| D29 | 9 |
| Dodano | 2019-11-07 21:26:19 |
| Przewoznik | PKP Intercity S.A. |
| Wojewodztwo | pomorskie |
| Autor | przem710 |
| Wyswietlem | 1712 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
