207E-001


2020-03-22 - Kowalew - "Edgar" lub jak kto woli elektrogagarin wygrzewa się na torze 4 stacji Pleszew w oczekiwaniu na zakończenie rozładunku dostarczonego kruszywa.
Jak na razie jest to jedyny egzemplarz lokomotywy przebudowanej z estońskiej 2M62M. Rail Polska zapowiadała budowę 20 takich pojazdów, jednak póki co na zapowiedziach się skończyło i żaden nowy pojazd nie jest produkowany, gdyż chyba spółka nie miałaby chętnych na wynajem lub zakup tego pojazdu.
"Edgar" świadczy usługi własne dla przewoźnika Rail Polska. Był jednak w ostatnim czasie widziany w gościnnych występach przy realizacji przewozów dla przewoźnika Pozbruk.
| D29 | 272 |
| Dodano | 2020-03-25 17:48:32 |
| Przewoznik | Rail Polska sp.z.o.o |
| Wojewodztwo | wielkopolskie |
| Autor | pitagoras23 |
| Wyswietlem | 2102 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
