193 363


2020-08-23 - Grzegorzew - X4EA-363 "Im Climate Hero" wraz z pociągiem TCE 710024/5 relacji Oderbruecke - Pruszków który jedzie szlakiem Koło - Barłogi, DB Cargo okleiło swoje Vectrony w następujące okleiny:
-"I am European" - Jestem Europejczykiem (360,362,364)
-"I am Einziganders" - Jestem Tolerancyjny (366)
-"Das ist grün" - To jest zielone (300,301,309,310,312,357,361)
-"I'am a Climate Hero" - Jestem Bohaterem Klimatu
-"#DBCargofährt" (338)
-“The backbone of the economy" - "Kręgosłup Gospodarki" (318)
| D29 | 3 |
| Dodano | 2020-08-24 9:30:32 |
| Przewoznik | DB Cargo AG [Niemcy] |
| Wojewodztwo | wielkopolskie |
| Autor | Piastowskyy |
| Wyswietlem | 1660 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
