SU46-047


2020-10-03 - Legnica - peron ex-pocztowy. Nad SU46-047 zbierają się czarne chmury. Owa lokomotywa jest transportowana do Olsztyna, gdzie będzie eksploatowana przez najbliższy czas.
Na szybie widniała karteczka "Stacja nadania Olsztyn vmax80 km/h"
| D29 | |
| Dodano | 2020-10-03 21:19:07 |
| Przewoznik | PKP Cargo S.A. |
| Wojewodztwo | dolnoÂślÂąskie |
| Autor | Cargulec160 |
| Wyswietlem | 3624 |
| Akceptacja | Kamil Sikora Data: 2020-10-04 17:07:19 |
Komentarze
| Stanisław | 2021-03-28 20:34:32 | Wczoraj tzn. 27.03.2021 SU46-047 podjęła swój ostatni pociąg w historii; do "zamknięcia licznika" zostało jej około 20km, a więc można odznaczyć "Trwale wyłączony z eksploatacji" :( |
| Kolins | 2021-03-23 19:29:27 | Albo wyjeździła wszystkie, albo coś zostało ;) Prawda jest blisko, ciut więcej niż 700, ale mniej niż 1000 ;) |
| Kubik | 2021-03-23 12:24:25 | Czy to prawda że ta lokomotywa wyjeździła wszystkie swoje kilometry i czy że zostało jej już tylko 700km do końca eksploatacji ? |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
