S-419
2010-07-16 - Nowy Sącz - Świeżo po ukończonej naprawie rewizyjnej S-419,stoi na terenie NEWAG-u w Nowym Sączu,oczekując na odbiór przez właściciela.
D29
Dodano2020-10-18 22:06:23
PrzewoznikPUK Kolprem Sp. z.o.o.
Wojewodztwomałopolskie
AutorAPodleski
Wyswietlem1005
Akceptacjaauto_akceptacja

Komentarze

Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.03861 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz