EN57AL-1222


2021-01-11 - Grodzisk Mazowiecki - EN57AL-1222 jedzie jako pociąg interREGIO "11130/1" w relacji Warszawa Wschodnia-Łódź Fabryczna. W tle w torach postojowych stoi EN57-1232 po skończonym biegu wraz z inną EN57 jako pociąg osobowy KM R1 "19320/1" z Warszawy Wschodniej. Następnie już samotnie tam powróci jako pociąg osobowy KM R1 "91322/3".
| D29 | |
| Dodano | 2021-01-11 19:54:37 |
| Przewoznik | POLREGIO |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Autor | Ficek |
| Wyswietlem | 1198 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
