SU46-047
2020-12-14 - Olsztyn - Główny. Wówczas jeszcze na chodzie, od 01.04.2021 już ze statusem OP5.
D29
Dodano2021-04-01 11:02:17
PrzewoznikPKP Cargo S.A.
Wojewodztwowarmińsko-mazurskie
Autorarctodus1111
Wyswietlem4036
Akceptacjaauto_akceptacja

Komentarze

STZSpotterLHS2021-06-15 12:30:39 |
Jedyne kto kupi to złomiarz. Raczej żaden szanujący się gracz na rynku kolejowym nie kupi lokomotywy bez najważniejszego komponentu - silnika z prądnicą (podejrzewam, ze wszystkie SU46 na sprzedaż są pozbawione silników), a wkładanie innego silnika (np MTU czy CAT) to już za dużo zachodu.
EP07-4242021-06-15 6:28:17 |
Lokomotywa wystawiona na sprzedaż. Jak i również reszta niesprawnych lokollmotyw tej serii.
Link do informacji: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=849610008989962&id=189895854961384
MegaTVHD2021-04-08 21:53:41 |
Panowie - zapraszam na forum. Tam można dyskutować do woli :)
PtasiorDB2021-04-08 20:48:22 |
Znów polemika? Może tak na forum dyskusyjne bo już kilku za to ma bana. Takie komentarze są zbędne. Wystarczy żeby informacje o loku były wyczerpujące a nie ciągnąć dalej temat.
1olek2021-04-08 20:35:09 |
Przeciez te zmodernizowane za gruba kase tez sa odstwione.
Cargulec1602021-04-08 19:59:51 |
ruskie może i jest słabe, ale w przeciwieństwie do naszych silników na włoskiej licencji, są niemalże niezniszczalne. to działa tak samo jak z silnikami w samochodach - 2 litrowy 120 konny silnik z typowego sedana wyjeździ więcej, niż 3 litrowy 700 konny silnik ze zmodyfikowanego samochodu sportowego.
jacekmw2021-04-08 18:24:54 |
3 miliony km. I nie wystarczy zrobić P5, konieczna jest modernizacja z wymianą silnika, prądnicy i całego sterowania - a to jest drogie... To nie jest np Tamara, która nie osiąga ułamka % takich przebiegów, mając do tego słaby silnik gigantycznych rozmiarów - tu owszem można zrobić P4/P5 i dalej jeździć
KintKoleiFan2021-04-08 16:49:34 |
Lokomotywa wysłużona. założę się ze na liczniku przynajmniej 5 milionów kilometrów
EN57fan2021-04-08 9:54:23 |
Nic nie "wyjeździła", można zrobić P5 i dalej będzie jeździć. Prywaciarz by tak zrobił, ale państwowy weźmie kaskę od obywatela i kupi następną, albo pozbędzie się przewozów, bo przecież nie moje to co mnie to obchodzi.
Nikodem Żk2021-04-08 9:01:56 |
no tak, racja, ale są starsze lokomotywy co są do tej pory w eksplotacji i nikt nic nie mówi że wyjeździła swoje kilometry :)
Kubik2021-04-08 8:52:53 |
Ale nie musi iść na złom może ją jakiś skansen odkupić. A historyczne barwy może mieć każda lokomotywa i każdej czas się kiedyś skończy i to nie jest tak że ktoś sobie mówi ' ta lokomotywa nie będzie już jeździć '. Po prostu wyjeździła swoje kilometry . Wszystko się kiedyś kończy.
Nikodem Żk2021-04-08 8:39:14 |
nie rozumiem tego, malować lokomotywe w historyczne malowanie a potem ją złomować, bez sens
arctodus11112021-04-06 9:11:48 |
029 ma dostać od 047 silnik, więc coś tam po szuwarowo-bagiennym będzie hasać.
1olek2021-04-06 8:25:31 |
Magazyn części dla kogo, innych odstawionych wraków ;)
arctodus11112021-04-05 21:20:18 |
Postoi kilka, kilkanaście lat jako magazyn części i potną. SU46 raczej perspektyw nie mają w PKP Cargo i u innych przewoźników.
Kubik2021-04-05 20:41:45 |
I co dalej z nią ? Szkoda bo jest mało SU46 na chodzie.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.02595 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz