E189-458


2010-05-12 - Wrocław - W służbie PR, opuszcza stację Wrocław Główny z pociągiem interREGIO iR-63128 Galicja do Rzeszowa.
| D29 | |
| Dodano | 2013-09-14 17:17:20 |
| Tagi | MRCE Dispolok,Przewozy Regionalne,Wrocław Główny,dolnośląskie,wiosna,interREGIO,Galicja |
| Przewoznik | |
| Wojewodztwo | 0 |
| Autor | Alienik |
| Wyswietlem | 1963 |
| Akceptacja | Alienik Data: 2014-01-13 18:37:21 |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
