E189-458
2011-08-18 - Wrocław - W służbie FPL, ciągnięty przez 450 wyjeżdża z szopy Wrocław Główny w tory stacyjne.
D29
Dodano2013-09-14 17:19:28
TagiMRCE Dispolok,Freightliner PL,Wrocław Główny,dolnośląskie,lato
Przewoznik
Wojewodztwo0
AutorAlienik
Wyswietlem1677
AkceptacjaAlienik Data: 2014-01-13 18:37:09

Komentarze

Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.01840 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz