SM42-379


2021-08-07 - Grodzisk Mazowiecki - SM42-379 jedzie na czele SPENO w stronę Warszawy.
| D29 | |
| Dodano | 2021-08-07 20:33:17 |
| Przewoznik | DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław |
| Wojewodztwo | mazowieckie |
| Autor | Ficek |
| Wyswietlem | 1150 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
| STZSpotterLHS | 2025-01-02 15:59:15 | Wóz ten w zeszłym roku przeszedł naprawę poziomu P4. Na ostoi jest wypisane: "Przegląd P4/28/11/2024r/KK Service". |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
