SM42-379
2021-08-07 - Grodzisk Mazowiecki - SM42-379 jedzie na czele SPENO w stronę Warszawy.
D29
Dodano2021-08-07 20:33:17
PrzewoznikDOLKOM Sp. z o.o. Wrocław
Wojewodztwomazowieckie
AutorFicek
Wyswietlem1150
Akceptacjaauto_akceptacja

Komentarze

STZSpotterLHS2025-01-02 15:59:15 |
Wóz ten w zeszłym roku przeszedł naprawę poziomu P4. Na ostoi jest wypisane: "Przegląd P4/28/11/2024r/KK Service".

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.01641 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz