ST43-137


2018-08-30 - Skarżysko Kamienna - ST43-137 w oczekiwaniu na decyzję na ternie ex MD Skarżysko Kamienna Północ (CT Wschodni - Lublin).
| D29 | 8 |
| Dodano | 2021-10-15 1:53:42 |
| Przewoznik | PKP Cargo S.A. |
| Wojewodztwo | ¶więtokrzyskie |
| Autor | krzysieksn61 |
| Wyswietlem | 2190 |
| Akceptacja | APodleski Data: 2021-10-15 21:02:28 |
Komentarze
| Grzegorz N. | 2021-10-27 11:59:27 | Dzięki :) |
| kapi69331 | 2021-10-25 12:15:47 | Panie Grzegorzu, dzisiaj zaczęła się kasacja ST43-375 ostatniej z tego rzędu. |
| kapi69331 | 2021-10-25 0:08:29 | Dzisiaj będę na miejscu więc dam znać. |
| Grzegorz N. | 2021-10-24 18:41:34 | Pozostałe z tego rzędu tez pocieli ? |
| Kubik | 2021-10-23 21:39:26 | Jest napisane w karcie pojazdu - Skarżysko Kamienna |
| krzysztof | 2021-10-23 20:45:11 | gdzie pocięli ? |
| Kamil Sikora | 2021-10-22 23:14:19 | Wpisane, dziękuję za informację. |
| kapi69331 | 2021-10-22 22:31:59 | Lokomotywa zezłomowana dnia 21.10.2021. Proszę wpisać. |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
