ST43-382
2021-10-15 - Kamieniec Ząbkowicki - ST43-382 odstawiony razem z innymi Rumunami na terenie stacji w Kamieńcu Ząbkowickim.
D29
Dodano2021-11-03 20:55:52
PrzewoznikORION Kolej - Nowy Sącz
WojewodztwodolnoÂślÂąskie
AutorPiter_P19
Wyswietlem1927
Akceptacjaauto_akceptacja

Komentarze

mat mat EN572022-02-22 13:27:19 |
czyli deja vu naszych "gomułek"
sewcio652022-02-21 14:27:05 |
co do sprzedaży to już dobre kilkanaście rumunów z Polski jeździ po Rumuni
1olek2022-02-20 17:49:33 |
Skoro nowym wlascicielem jest ORION Kolej to mozna domniemywac ze pojechaly tam na NG. Jak by mieli je zlomowac to na miejscu a nie w Rumunii. Mozliwe tez ze je sprzedali ale przeciez w Rumunii musza miec na peczki takich wrakow, wiec troche mija sie to z celem biznezowym.
Pociagdokolei2022-02-20 17:44:44 |
Coś wiadomo w jakim celu tam jadą i czy wrócą?
vojtag2022-02-20 17:27:25 |
Dzisaj pojechały, w tej chwili juz są na Słowacji.
vojtag2022-01-26 13:06:02 |
ST43-382, 368, 354, 336, 2335 i 2415 maja zostac przetransportowane do Rumuni.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze


IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
Czas wygenerowania strony: 0.05958 sekundy, zapytaďż˝ SQL: 8
Wstecz