ST43-382


2021-10-15 - Kamieniec Ząbkowicki - ST43-382 odstawiony razem z innymi Rumunami na terenie stacji w Kamieńcu Ząbkowickim.
| D29 | |
| Dodano | 2021-11-03 20:55:52 |
| Przewoznik | ORION Kolej - Nowy Sącz |
| Wojewodztwo | dolnoÂślÂąskie |
| Autor | Piter_P19 |
| Wyswietlem | 1927 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
| mat mat EN57 | 2022-02-22 13:27:19 | czyli deja vu naszych "gomułek" |
| sewcio65 | 2022-02-21 14:27:05 | co do sprzedaży to już dobre kilkanaście rumunów z Polski jeździ po Rumuni |
| 1olek | 2022-02-20 17:49:33 | Skoro nowym wlascicielem jest ORION Kolej to mozna domniemywac ze pojechaly tam na NG. Jak by mieli je zlomowac to na miejscu a nie w Rumunii. Mozliwe tez ze je sprzedali ale przeciez w Rumunii musza miec na peczki takich wrakow, wiec troche mija sie to z celem biznezowym. |
| Pociagdokolei | 2022-02-20 17:44:44 | Coś wiadomo w jakim celu tam jadą i czy wrócą? |
| vojtag | 2022-02-20 17:27:25 | Dzisaj pojechały, w tej chwili juz są na Słowacji. |
| vojtag | 2022-01-26 13:06:02 | ST43-382, 368, 354, 336, 2335 i 2415 maja zostac przetransportowane do Rumuni. |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
