S-419


2022-03-30 - D±browa Górnicza - S-419 wraca luzem do Huty po wystawieniu składu węglarek do DG Towarowej
| D29 | |
| Dodano | 2022-03-31 15:37:54 |
| Przewoznik | PUK Kolprem Sp. z.o.o. |
| Wojewodztwo | ¶l±skie |
| Autor | KOLEJ PO KOLEI |
| Wyswietlem | 792 |
| Akceptacja | Petelicki Data: 2022-03-31 16:29:51 |
Komentarze
Brak komentarzy, skomentuj fotografię jako pierwszy!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
