21D-002


2023-09-23 - Dębica - 21D-002 czyli dawna TEM2-032 przechodzi próby na oporniku wodnym na terenie Zakładów Produkcyjno-Naprawczych Taboru Maszyn i Urządzeń Tabor Dębica. Lokomotywa 21D to nowy typ zarejestrowany przez Tabor Dębica w UTK. Nie wiadomo o niej zbyt wiele oprócz tego, że wymianie uległy reflektory, w kabinie maszynisty pojawiła się klimatyzacja oraz zainstalowano system SHP (Samoczynne Hamowanie Pociągu)
| D29 | |
| Dodano | 2023-11-25 3:00:44 |
| Przewoznik | Fortis Logistics Group sp. z o.o. |
| Wojewodztwo | maĹopolskie |
| Autor | m0ke |
| Wyswietlem | 2773 |
| Akceptacja | auto_akceptacja |
Komentarze
| chester | 2023-11-25 17:17:53 | Troszkę zakres niewielki, by się bawić w rejestrację nowego typu. Musi tam coś być więcej - może nowe sterowanie? |
Zaloguj się lub zarejestruj, aby móc dodawać komentarze
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
