
Tabor trakcyjny ->
Lokomotywy elektryczne
->
ET22
EVN: 91 51 3 150 168-5 (PL-PKPC)
ET22-1035
EVN: 91 51 3 150 168-5 (PL-PKPC)
201Eh-1035 numer fabryczny
1987 rok produkcji
39 Wiek pojazdu
8490 wyswietlen
Historia przydziałów
| Data | Przydział | Przewoźnik | Dodał |
|---|---|---|---|
| 1987-05-05 | MD Wrocław Brochów | PKP | Kolejman75 |
| 1997-07-01 | MT Wrocław Zachód | PKP | pitagoras23 |
| 1999-04-01 | MZ Wrocław Zachód | PKP | Ostrowianin |
| 1999-08-01 | MZ Wrocław | PKP | Ostrowianin |
| 1999-09-01 | Zakład Taboru we Wrocławiu | PKP | Ostrowianin |
| 2001-10-01 | Zakład Taboru we Wrocławiu | PKP Cargo S.A. | Ostrowianin |
| 2009-01-01 | PKP Cargo Dolnośląski Zakład Spółki we Wrocławiu | PKP Cargo S.A. | Ostrowianin |
| 2015-03-01 | PKP Cargo S.A.- Centrala | PKP Cargo S.A. | pitagoras23 |
| 2017-07-05 | PKP Cargo Dolnośląski Zakład Spółki we Wrocławiu | PKP Cargo S.A. | Kolejman75 |
Historia napraw
| Data | ZNTK | Malowanie | Typ naprawy | Dodał |
|---|---|---|---|---|
| 1987-**-** | Pafawag Wrocław | zielone | Produkcja Reflektory: Zwykłe Osłony zderzaków | pitagoras23 |
| 1992-06-22 | ZNTK Lubań | zielone + żółte czoło | Naprawa rewizyjna R1 Reflektory: Zwykłe Osłony zderzaków | Kamil Sikora |
| 1995-09-13 | ZNLE Gliwice | zielone + żółte czoło | Naprawa rewizyjna R2 Reflektory: Zwykłe Osłony zderzaków | Kamil Sikora |
| 2000-06-21 | ZNLE Gliwice S.A. | zielone + żółte czoło | Modernizacja + NR R3+M Reflektory: Zez Osłony zderzaków | Kolejman75 |
| 2006-12-14 | ZNTK Oleśnica | zielone | Naprawa rewizyjna R4 Reflektory: Zez | KlimaT |
| 2015-03-30 | PKP CARGO - Północny Zakład Spółki | niebieskie + jasnozielony pas [Cargo] | Naprawa P4 P4/2 (5) Reflektory: Zez | Kamil Sikora |
| 2022-06-28 | PKP CARGOTABOR - ZNT Ostrów Wlkp. | niebieskie + jasnozielony pas [Cargo] | Naprawa P4 P4/2 (6) Klimatyzacja Reflektory: Zez | Kamil Sikora |
Uwaga! Tabela statusów jest widoczna tylko dla zalogowanych.
Historia zdarzeń
| Data | Zdarzenie | Rodzaj zdarzenia | Dodał |
|---|---|---|---|
| 2000-06-21 | W ramach naprawy R3+M zamontowano reflektory halogenowe [ZEZ], ogrzewane szyby klejone i elektryczne wycieraczki | Modernizacja | Kolejman75 |
Fotografie
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710



















