
| Foto | Opis |
![]() | 383 050-22018-09-02 - Vectron należący do Unipetrol dotarł dziś z Czech aż na pomorze, skład beczek jechał do Gdyni Portu. Na zdjęciu 383-050 złapany podczas prawie trzy godzinnego postoju na stacji Subkowy. Autor: przem710 1 komentarz |
![]() | EU07-4032018-09-09 - Portret EU07-403 Autor: przem710 10 komentarzy |
![]() | EU07-1332018-06-11 - Świeżo po naprawach EU07-124 i 133 w barwach RST Logistics dziś trafiły do Lotos Kolej. Obie lokomotywy zostały spięte kablami sterowania wielokrotnego i już w pierwszym dniu ruszyły w trasę z Gdańska Portu do Zdzieszowic Autor: przem710 |
![]() | EN71-0412017-05-09 - Ostatnie zdjęcie pod prądem, dobita jednostka EN71-041 stoi pomiędzy peronami stacji w Tczewie. Samodzielnie przyjechała z Słupska, po czym została odprowadzona przez SU42-533 do Chojnic. Autor: przem710 3 komentarze |
![]() | EU44-0072018-06-13 - Portret EU44-007 Autor: przem710 2 komentarze |
![]() | ET40-432018-07-04 - Portret ET40-43 Autor: przem710 9 komentarzy |
![]() | EU07-3272017-07-09 - EU07-327 Captrain ze składem kontenerów jedzie w kierunku portów, sekundy wcześniej mijał p.o. Skowarcz. W ostatnim czasie wóz ten jest na pomorzu stałym bywalcem. Autor: przem710 |
![]() | 193 8232018-02-02 - Vectron 193-823 EP Cargo ze składem beczek opuszcza Tczew jadąc do portów, nie spodziewałem się że dojedzie aż do portów. Lokomotywa ta już bywała w Polsce przy okazji testów wagonów Talgo, lecz wówczas bez okleiny Autor: przem710 |
![]() | ET22-7392017-04-18 - Odstawiony w lokomotywowni Zajączkowo Tczewskie Autor: przem710 |
![]() | EP07-1742017-04-19 - EP07-174 podczas jazdy testowej po P4. Autor: przem710 2 komentarze |
![]() | 111Eb-0032017-03-06 - 111Eb-003 z pokaźnym składem beczek bardzo wolno pokonuje szlak Tczew Górki - Subkowy. W zasadzie to był debiut lokomotywy w Lotos Kolej, lecz niezbyt udany. Po dużych problemach przy pokonaniu pochylania tczewskiej obwodnicy towarowej, lokomotywa dotarła tylko do Smętowa, po czym wróciła luzem do Gdańska. Taka tam przygoda made in PESA ;) Autor: przem710 5 komentarzy |
![]() | ET40-522017-02-07 - Po 8 latach przerwy na polskie tory ponownie wraca seria ET40, pierwsza naprawiona "Bomba" (P5 13.01.2017) będzie eksploatowana przez Lotos Kolej. Na zdjęciu ET40-52 wykonuje testowy przejazd z ZNTKiM Gdańsk do Tczewa mijając przystanek osobowy Skowarcz Autor: przem710 |
![]() | EN57-14522011-10-15 - Stara Łódź Fabryczna, na zdjęciu widoczny budynek dworca oraz EN57-1452, który obecnie jest po modernizacji i wygląda już zupełnie inaczej. Autor: przem710 |
![]() | EN57-9892016-12-09 - Nowy stary pomorski kibel, to malowanie bardzo mi się podoba. Autor: przem710 5 komentarzy |
![]() | SA103-0112014-12-27 - Pomorski szynobus podczas rewizji w hali lokomotywowi Chojnice. Autor: przem710 |
![]() | ED250-0102014-12-16 - Pendolino z numerem 10 podczas krótkiego postoju na stacji w Tczewie, skład jedzie z Krakowa Głównego do Gdyni Głównej. Autor: przem710 |
![]() | ED250-0052014-11-19 - Dzisiejszy pociąg testowy z Warszawy do Gdyni przez Bydgoszcz. W roli głównej ED250-005 (19.11.2014) Miała być szlakówka lecz niestety warunki koszmarne. Autor: przem710 |
![]() | SA137-0062014-08-28 - Regio z Chojnic do Tczewa za mija semafory wyjazdowe stacji Swarożyn. Autor: przem710 |
![]() | SA137-0072014-08-23 - Regio z Grudziądza do Gdyni Głównej opuszcza Tczew. Autor: przem710 |
![]() | EP09-0452012-05-19 - EP09-045 jeszcze z okrągłymi refraktorami, które straciła po NG w Gliwicach pół roku później. Autor: przem710 |
![]() | EN57-0562014-12-27 - EN57-056 odstawiony w Chojnicach, tak w Chojnicach. Jednostka została tu przyciągnięta w listopadzie z Słupska. Jednostka obecnie oczekuje skreślenia z ewidencji. Autor: przem710 2 komentarze |
![]() | EN77-0022015-01-11 - "Jaskółka" jako Regio do Oświęcimia czeka na odjazd z stacji początkowej Kraków Główny. Autor: przem710 |
![]() | ED250-0092015-01-10 - Pendolino ED250-009 jako EIP5306 na stacji końcowej Kraków Główny. Autor: przem710 2 komentarze |
![]() | EN64-0042015-01-10 - Małopolski Acatus Plus, jako pociąg Kolei Małopolskich z Krakowa Głównego do Wieliczki, stoi na stacji początkowej. Autor: przem710 |
![]() | EN63A-0022015-01-11 - Impuls w barwach małopolskich wtacza się na stację Kraków Główny. Po półgodzinnym postoju odjedzie jako Regio do Tarnowa. Autor: przem710 |
IPT v 1.4 - Copyright by ForumKolejowe.pl - 2011-2020 - Created by przem710
























